Gönderen Konu: Sedefe alternatif çözüm  (Okunma sayısı 2945 defa)

Çevrimdışı Hamdi

  • Yazar
  • ***
  • İleti: 297
  • Karma: 0
    • http://www.ihya.biz
Sedefe alternatif çözüm
« : Eylül 17, 2004, 11:58:43 ÖÖ »
Yüzyıllardır çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan şifalı bitkilerin, bilimin ilerlemesiyle birlikte pek çok faydası daha net anlaşılabiliyor  
 

Hemen her yaşta görülen Sedef hastalığı, çeşitli biçimlerde ortaya çıkabilen, tekrarlayıcı, kronik bir deri hastalığıdır. Hastalıklara bitkisel çözüm konusunda yıllardır çalışmaları olan Herbalist Tarkan Güveloğlu sedef hakkında şöyle diyor; ' Önemli rahatsızlıkların tedavisinde bitkileri sadece kaynatarak içmek yeterli değildir.
Artık bitkilerin modern şekilde elde edilen yoğunlaşmış saf özleri vardır. Sinirsel kökenli bir rahatsızlıklar olarak bilinen ve tedavisi çok zor olan sedef ve vitiligo gibi rahatsızlıklarda da bahsettiğim saf bitki özlerini kullanarak çok iyi neticeler alındığını görmekteyiz. Sedef ve vitiligo, sinirsel kökenli rahatsızlıklardan olduğu için bir cilt hastalığı gibi sadece haricen yapılan uygulamalarla tam olarak netice alınamıyor. İçilmesi gereken saf bitki özleri, 5 cins bitki ve saf bitki özlerinden oluşan kremler düzenli olarak kullanıldığında 4 ay kadar sürede tam netice alınıyor. Üstelik kolay kolay tekrarlamıyor. Bu bitkisel maddeler bilinçli olarak kullanıldığında hiçbir yan etkisi de olmuyor. Bir rahatsızlıktan şüpheleniyorsanız önce uzman bir doktora giderek rahatsızlığınıza teşhis koyulsun. Daha sonra o teşhise göre bitkisel maddeler kullanılması daha uygun olur.

 
Günes
« Son Düzenleme: Ocak 01, 1970, 01:00:00 ÖÖ Gönderen: Hamdi »
emeğini veren düdüğünü çalar